Kategorie
Informacje
Kontakt
Salon sprzedaży PRITV.pl
ul. Orkana 20
42-229 Częstochowa

Tomasz
GG 39127954


tel. 786 262 786


Serwis
GG 56429952


tel. 795 922 666

Przemysław
ul. Narutowicza 72/3
97-500 Radomsko

GG 52308814


tel. 881 288 222


Biuro obsługi klienta
E-mail: sklep@pritv.pl


Dane do przelewów:

mBank SA:
72 1140 2004 0000 3302
7833 4115

Bezprzewodowy system alarmowy

bezprzewodowy system alarmowy
Coraz więcej ludzi korzysta z systemów alarmowych w swoich domach. Najlepiej pomyśleć o takim systemie podczas projektowania czy też budowy domu. Jeżeli jednak chcemy założyć taki system później wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie bezprzewodowy system alarmowy. Tego typu alarm nie wymaga ciągnięcia przewodów dzięki czemu unikamy ponownego remontu mieszkania.

system alarmowy bezprzewodowyElementy bezprzewodowych systemów alarmowych, głównie komunikują się ze sobą za pośrednictwem fal radiowych.

Bezprzewodowy system alarmowy zasilany jest z baterii bądź akumulatora. W tego rodzaju systemach stosuje się zabezpieczenia, które zwiększają ich odporność na celowe próby zakłócania transmisji radiowej. Złamanie zabezpieczeń dobrych systemów bezprzewodowych wymagałoby od potencjalnych złodziei użycia bardzo drogiego i specjalistycznego sprzętu.

Zazwyczaj bezprzewodowy system alarmowy współpracuje z centralką alarmową, która wymaga doprowadzenia przewodu zasilającego. Dostępne są również autonomiczne czujniki zagrożeń wyposażone we własne źródła zasilania oraz sygnalizatory akustyczne i optyczne.

Większość alarmów bezprzewodowych daje możliwość jednoczesnego podłączenia konwencjonalnych, przewodowych detektorów: czujek ruchu, dymu, czadu, gazu itp.Bezprzewodowy system alarmowy składa się z:system alarmowy

  • centralki alarmowej z klawiaturą;

  • manipulatora (opcjonalnie);

  • czujników ruchu;

  • czujników kontaktronowych;

  • sygnalizatorów optycznych i akustycznych;

  • pilota (opcjonalnie)

W skład systemu mogą wchodzić także czujki wykrywające zagrożenie pożarowe.

Jeżeli chodzi o sposób zawiadamiania systemu o zaistniałym zdarzeniu to jednym z nich jest uruchomienie urządzeń sygnalizujących tzw. sygnalizatorów: optycznych (sygnalizacja świetlna), akustycznych (sygnalizacja dźwiękowa) lub optyczno-akustycznych. Dodatkowo systemy alarmowe można wyposażyć w mechanizmy oraz urządzenia do monitoringu i powiadamiania. Centrala alarmowa wysyła komunikaty do urządzenia odbiorczego w stacji monitorującej obsługiwanej przez agencję ochrony. Można również skonfigurować system tak by system o zdarzeniach informował Nas np. powiadomieniem sms na telefon.


Szybki kontakt:

tel. 786 262 786


Znajdziesz nas:

 Sklep na FB »

 Kontakt z nami »


Zamów teraz:
Użytkownik Allegro
97.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
1
3
340
Nie polecam
0
0
10
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Koszt wysyłki
Pokaż listę aukcji
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ