Kategorie
Informacje
Kontakt
Salon sprzedaży PRITV.pl
ul. Orkana 20
42-229 Częstochowa

Tomasz
GG 39127954


tel. 786 262 786


Serwis
GG 56429952


tel. 795 922 666

Przemysław
ul. Narutowicza 72/3
97-500 Radomsko

GG 52308814


tel. 881 288 222


Biuro obsługi klienta
E-mail: sklep@pritv.pl


Dane do przelewów:

mBank SA:
72 1140 2004 0000 3302
7833 4115

SWITCH DAHUA PFS3110-8T

Netto: 449,59 zł
Brutto: 553,00 zł

Producent: Dahua
Kod: PFS3110-8T
Wysyłka:5 dni,
produkt na zamówienie
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Przełącznik sieciowy niezarządzalny warstwy 2
Interfejsy
• 1x Port 10/100/100 Base-T
• 1x 1*100/1000 Base-X
Protokoły IEEE802.3af
IEEE802.3at
Wymiary: 150×100×42mm
Zasilanie: DC12V


Technical Specification

Model

DH-PFS3110-8T

Ethernet Port

1*100/1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T

8*10/100 Base-T

Switch Capacity

13.6G

Packet Forwarding Rate

4.17Mpps

Packet Buffer Memory

2Mb

MAC Table Size

8K

Exchange Mode

Store & forward

Application Humidity

10%~90%

Power

DC 12V

Power Consumption

≤3W

Lightning Protection

Common Mode 4KV

Differential Mode 2KV

Working Temperature

﹣40°C-70°C

Weight

540g

Dimension(W×D×H)

150mm×100mm×42mm

Accessories

Model

PFT3950

1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

PFT3960

1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3970

1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Klienci polecają również:
REJESTRATOR IP DAHUA NVR2108-S2 8-KANAŁOWY[12292]
Szybki podgląd

REJESTRATOR IP DAHUA NVR2108-S2 8-KANAŁOWY[12292]

Netto: 650,40 zł 324,38 zł
Brutto: 799,99 zł 398,99 zł

ADAPTER DAHUA PFA134
Szybki podgląd

ADAPTER DAHUA PFA134

Netto: 41,46 zł
Brutto: 51,00 zł


Szybki kontakt:

tel. 786 262 786


Znajdziesz nas:

 Sklep na FB »

 Kontakt z nami »


Zamów teraz:
Użytkownik Allegro
97.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
4
14
465
Nie polecam
0
2
12
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Koszt wysyłki
Pokaż listę aukcji
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ